Hakkımızda

Norton Elektronik Karaköy Kurumsal

Endüstriyel Otomasyon Sistemlerinde Size Özel Çözümler.

Norton Elektronik ve San. Ve Tic. Ltd. Şti olarak 1980 yılında İstanbul/Karaköy’de Kule Otomasyon adı altında hizmet vermeye başlayan firmamız 2008 yılında bugün ki unvanı olan Norton Elektronik ismini almıştır. 30 yılı aşkındır hizmet veren firmamız halen bankalar caddesinde ikamet etmektedir. 2006 yılında adım attığımız Çin Halk Cumhuriyetin’ de açtığımız ofisimiz ile hem ailemizi genişlettik hem de dostlarımızın ihtiyaçlarını yurt içinden ve yurt dışından karşılamaya devam ettik. Sektördeki başarımızı her zaman tecrübemizden; tecrübemizi de siz değerli dostlarımızdan kazanmayı hedef edindik. Endüstriyel otomasyondaki çözüm ortağınız olmak için ilk günden beri gerek kalite, gerek fiyat, gerekse stok zenginliği ile sizlere en iyi servisi sunduk ve sunmaya da devam etmekten gurur duyuyoruz.

 

İş Ortaklarımız

Ürün tedariğinden hizmet sunumuna kadar iş birliği içersinde olduğumuz yerli ve yurtdışı üreticilerimiz ile sizlere otomasyon çözümlerinde destek oluyoruz.


Sizlere global piyasalarda kendini ispatlamış markaların Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilerek üretilen otomasyon ürünlerinin en iyisini sunmaya çalışmaktayız. Özel otomasyon ihtiyaçlarınız bizimle hızlı bir şekilde sonuça ulaşacaktır.

 

Üye Ol !

Yeni ürün ve Kampanyalardan haberdar olmak için lütfen kayıt olunuz!


Please wait
  • footer_logo
  •   Okçu Musa Caddesi Menevşe Han No:54/109 34420 Karaköy/İSTANBUL
  •   +90 212 238 6142
  •   +90 212 2374767
  • info@nortonelektronik.com

Flickr Photos